Skip to main content
%d0%b7%d0%b0%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d1%82%d0%b0%d0%b6%d0%b5%d0%bd%d0%bd%d1%8f

Всеукраїнський конкурс серед молодих юристів на краще професійне досягнення «Молодий правник року 2018»

Інститут політико-правових та релігійних досліджень та  Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України запрошують взяти участь у Всеукраїнському конкурсі серед молодих юристів на краще професійне досягнення «МОЛОДИЙ ПРАВНИК РОКУ 2018».

Метою Конкурсу є сприяння: підвищенню кваліфікації і професійного росту молодих юристів та престижу їх праці; сумлінному виконанню молодими юристами їхніх службових обов’язків, постійному вдосконаленню організації роботи, розвитку ініціативності та творчості; удосконаленню системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації правників; розширенню участі правничої молоді у науково-дослідній роботі; утвердженню поваги до права, через довіру до правників.

Завдання Конкурсу: визначення найвагомішого вкладу молодих правників у професійний розвиток та професійну підготовку; формування громадської оцінки діяльності правників, як окремих особистостей.

Учасники Конкурсу: юристи, які на момент проведення конкурсу досягли не більше 35 років, мають вищу юридичну освіту та досягли найкращих результатів за фахом протягом року. Кількість учасників Конкурсу не обмежується.

Заявки для участі у конкурсі «Молодий правник року 2018» подаються з 19 листопада 2018 року до 07 грудня 2018 року включно до Організаційного комітету шляхом надсилання анкети та пакету відсканованих документів (що підтверджують досягнення) на е-пошту: krmjua@gmail.com.

Церемонія нагородження переможців та лауреатів Конкурсу відбудеться в рамках Всеукраїнського тижня права 2018 року.

Більш детальну інформацію можна дізнатись на офіційному веб-сайті –www.krmj.org.ua та https://www.facebook.com/molodipravnik/

Оргкомітет: Євген Которобай, тел.: 093-733-47-88, e-mail: kotorobai.e@gmail.com.