Skip to main content
%d0%bf1

Відбулося консультування громадян на театральній площі міста Тернополя

29 листопада 2018 року у м. Тернополі на театральній площі за участю керівників та працівників головного територіального управління юстиції проведено консультування громадян у рамках Загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

В рамках проекту проводиться інформування населення та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав громадян за найбільш актуальними напрямами, а також перехожих ознайомлювали із нормами другого пакету Законів #ЧужихДітейНеБуває та інформаційних кампаній Міністерства юстиції #ПраваЗахисників, «Село», «Сімейні радники».

В Україні діє єдиний номер з надання безоплатної правової допомоги – 0-800-213-103 та єдиний багатоканальний телефонний номер call-центру Міністерства юстиції України – 044 364 23 93. Зателефонувавши за ним, Ви зможете уточнити актуальну інформацію щодо осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, змін в законодавчій базі стосовно її надання, актуальні адреси та контакти центрів у всіх регіонах України. Ця телефонна лінія працює цілодобово.

#БПД

#ЯМП!