Skip to main content
dsc_0887

Консультування в трьох частинах міста Тернополя

29 листопада 2018 року у м. Тернополі на театральній площі, вул. Князя Острозького та вул. Київська за участю керівників та працівників Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області проведено консультування громадян у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

В рамках проекту проводиться інформування населення та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав громадян за найбільш актуальними напрямами, а також перехожих ознайомлювали із нормами другого пакету Законів #ЧужихДітейНеБуває та інформаційних кампаній Міністерства юстиції «Село», «Сімейні радники».

Громадянам надано близько 90 консультацій та роз’яснень.

В Україні діє єдиний номер з надання безоплатної правової допомоги – 0-800-213-103 та єдиний багатоканальний телефонний номер call-центру Міністерства юстиції України – 044 364 23 93. Зателефонувавши за ним, Ви зможете уточнити актуальну інформацію щодо осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, змін в законодавчій базі стосовно її надання, актуальні адреси та контакти центрів у всіх регіонах України. Ця телефонна лінія працює цілодобово.

Серед громадян розповсюджувалися тематичні буклети, листівки та Інформаційні видання Міністерства юстиції України «Юстиція відкрита для людей».

#ЯМП!

#БПД