Skip to main content
48173017_576755519412796_8751842970589724672_n

У Тернополі відкрили сучасний офіс “Open Space”

Відтепер скористатися послугами в сфері державної реєстрації актів цивільного стану через систему «Open Space» зможуть тернополяни та гості нашого міста.

Сучасний центр європейського зразка відкрили у приміщенні Тернопільської обласної ради  на вул. Грушевського, 8  за участю першого  заступника Міністра юстиції України Олени Сукманової.

«Маємо сьогодні  26 відкриття сервісу «Open Space» і це означає, що ініціативи Міністерства юстиції працюють не на папері, а втілюються в життя. Надалі плануємо відкривати оновлені офіси по усій державі, у містах обласного підпорядкування та  у тих містах і райцентрах де у цьому є потреба», – так відкрила захід Олена Сукманова. За її словами новий формат дозволяє позбутися черг  і зайвого витрачання часу на отримання необхідної послуги.

  «Раніше відділи ДРАЦС були іншими – закритими, а зараз працюють по-новому – без черг і часових затрат. І сьогоднішній відкритий «Open Space» працювати саме для громади» – зазначила перший заступник Міністра.

«Відкритий простір надання послуг – це простота, зручність і доступність. Працюємо і далі для людей», – підсумувала Олена Сукманова. Вона особисто пересвідчилася у швидкості отримання документів через «Open Space» – повторне свідоцтво про державну реєстрацію шлюбу  отримано за лічені хвилини.

Відсьогодні всі бажаючі зможуть отримати в найкоротші терміни 14 реєстраційних послуг, зокрема, зареєструвати народження дитини, подати та зареєструвати шлюб і розірвання шлюбу, подати заяву на зміну імені та за потреби отримати всі необхідні документи щодо проведених реєстраційних дій. Сплатити послуги стало можливим через термінал і вже не потрібно як раніше шукати банківське відділення.