Skip to main content
img_20190110_110004

Впродовж тижня в області працювало 19 мобільних інформаційних пунктів

09 – 10 січня 2019 року у районних центрах Тернопільської області та м. Тернополі на Театральній площі, вул. Князя Острозького та вул. Київська за участю керівництва Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, працівників районних відділів державної виконавчої служби, державної реєстрації актів цивільного стану та державних нотаріальних контор Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, місцевих центрів та бюро правової допомоги проведено консультування громадян у рамках Загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Під час зустрічі з громадськістю працівники органів юстиції ознайомлювали місцевих жителів про другий пакет законодавчих ініціатив Мін’юсту #ЧужихДітейНеБуває, який набрав чинності 29 серпня 2018 року, а також зі створенням мобільних інформаційних пунктів у населених пунктах Тернопільської області з питань правового інформування населення, дією при Тернопільській обласній державній адміністрації оперативного штабу, покликаного боротися зі спробами рейдерських захоплень земель та зібраного урожаю та про напрямки роботи управління юстиції, про он-лайн сервіси, пріоритети діяльності Міністерства юстиції, впровадження ініціатив Мін’юсту на території області та інформаційних кампаній Міністерства юстиції .

Також громадянам надано 312 консультації, роз’яснення чинного законодавства при роботі мобільних інформаційних пунктів, а саме:

Жителі Бережанського району звернулися з питаннями щодо сплати аліментів, щодо нарахування аліментів, щодо сплати виконавчого збору, щодо виконання рішення суду, щодо реєстрації шлюбу, щодо внесення виправлення до свідоцтва про народження, щодо порядку реєстрації в органах ДРАЦС, щодо надання безоплатної правової допомоги. Роздано 40 буклетів, листівок та інформаційних видань.

Жителі Борщівського району звернулися із питаннями щодо винесення штрафу, щодо винесення штрафу за несплату аліментів, щодо порядку державної реєстрації зміни імені, щодо порядку винесення постанови про обмеження у праві виїзду закордон, щодо порядку видачі довідки про отримання аліментів, щодо видачі довідки про несплату аліментів, щодо видачі витягу про шлюб, щодо державної реєстрації шлюбу за добу, щодо проставлення апостилю, щодо порядку реєстрації смерті, щодо укладення договору дарування. Роздано 30 буклетів, листівок та інформаційних видань.

Жителі Бучацького району звернулися із питаннями щодо порядку реєстрації розірвання шлюбу з іноземцем, щодо подачі заяви про внесення змін в актовий запис про народження, щодо отримання повторного свідоцтва про шлюб, щодо отримання витягу з ДРАЦС про шлюб, щодо отримання повторного свідоцтва про народження батька, щодо сплати боргу по аліментах, щодо оформлення спадщини, щодо оформлення договору дарування. Роздано 23 листівки та 30 примірників інформаційних видань.

Жителі Гусятинського району звернулися із питаннями щодо сплати аліментів, щодо видачі повторних документів, щодо видачі витягу, щодо збільшення аліментів. Роздано 17 буклетів, 14 листівок та 20 примірників інформаційних видань.

Жителі Заліщицького району звернулися із питаннями щодо отримання свідоцтва про державну реєстрацію шлюбу, щодо порядку державної  реєстрації розірвання шлюбу, щодо сплати заборгованості ПАТ КБ «Приватбанку», щодо порядку сплати аліментів, щодо порядку погашення заборгованості по аліментах, щодо сплати заборгованості по виконавчому провадженні, щодо порядку сплати аліментів, щодо порядку погашення заборгованості та зняття обмеження у праві виїзду за кордон, щодо сплати штрафу в користь держави за порушення ПДР. Роздано 18 буклетів, 12 листівок і 25 примірників інформаційних видань.

Жителі Збаразького району звернулися із питаннями щодо оформлення договору дарування, щодо посвідчення заповіту, щодо укладення договору про поділ спадкового майна, щодо реєстрації земельної ділянки за померлим, щодо звільнення спадкового майна з під арешту. Роздано 19 буклетів, 27 листівок та 40 примірників інформаційних видань.

Жителі Зборівського району звернулися із питаннями щодо повернення виконавчого документа та строки повторного пред’явлення, щодо апостилювання документів нотаріату, щодо порядку зміни розміру аліментів, зменшення розміру аліментів, щодо зняття арешту з нерухомого майна, щодо продовження стягнення аліментів у разі навчання дитини після досягнення повноліття, щодо зняття арешту з майна, щодо заходів забезпечення примусового виконання, щодо оформлення договору дарування, щодо розміру аліментів на 2019 рік, щодо переоформлення державного акту на землю після прийняття спадщини, щодо підстав накладення штрафу по аліментах. Роздано 20 буклетів, листівок та 32 примірники інформаційних видань.

Жителі Козівського району звернулися із питаннями щодо видачі повторного свідоцтва, щодо сплати аліментів, щодо розірвання договору оренди, щодо реєстрації шлюбу за добу, щодо укладення договору оренди приміщення, щодо стягнення заборгованості в користь держави, щодо оренди земельних ділянок, щодо зміни прізвища, щодо внесення доповнення до актового запису. Роздано 10 листівок та 10 примірників інформаційних видань.

Жителі Кременецького району звернулися із питаннями щодо стягнення виконавчого збору, щодо позбавлення боржника права не надавати згоду на виїзд дитини за кордон, щодо оформлення заповіту в органах місцевого самоврядування, щодо оформлення договору оренди землі, щодо реєстрації шлюбу за добу, щодо реалізації конфіскованого майна, щодо попереднього запису на прийом до відділів ДРАЦС через Онлайн-будинок юстиції, щодо справи про зміну імені, щодо оплати боргу та інших платежів у виконавчому провадженні он-лайн, щодо стягнення аліментів, Роздано 33 буклети, листівки та 25 примірників інформаційних видань.

Жителі Лановецького району звернулися із питаннями щодо посилення відповідальності за несплату аліментів, щодо видачі свідоцтва про право на спадщину за заповітом, щодо звернення стягнення з заробітної плати боржника, щодо порядку розірвання шлюбу за наявності неповнолітніх дітей, щодо розміру аліментів на дитину, щодо позбавлення батьківських прав, щодо видачі дубліката заповіту, щодо апостилювання нотаріальних документів, щодо посвідчення заповіту. Роздано 17 буклетів, 10 листівок та 15 примірників інформаційних видань.

Жителі Монастириського району звернулися із питаннями щодо порядку укладення договору довічного утримання, щодо видачі витягу з ДРАЦС, щодо стягнення аліментів, щодо порядку укладення шлюб за добу, щодо проведення ювілейного весілля, щодо видачі довідки про неотримання аліментів, щодо розірвання шлюбу. Роздано 18 листівок та 18 примірників інформаційних видань.

Жителі Підволочиського району звернулися із питаннями щодо оформлення спадщини, щодо апостилювання документів, щодо стягнення аліментів, щодо реєстрації місця проживання дитини, щодо державної реєстрації народження дитини, щодо стягнення заборгованості по аліментах, щодо реєстрація шлюбу за добу, щодо внесення змін в актовий запис, щодо реалізації конфіскованого майна, щодо стягнення аліментів через суд, щодо реєстрації права оренди на землю, щодо вирішення спору, щодо видачі документів в пологовому будинку, щодо позбавлення батьківських прав, щодо онлайн-запису через інтернет на прийом до відділу ДРАЦС, щодо прописки новонароджених. Роздано 28 буклетів та листівок.

Жителі Підгаєцького району звернулися із питаннями щодо реєстрації народження дитини, щодо видачі повторного свідоцтва, щодо реєстрації шлюбу за добу, щодо прийняття спадщини, щодо застосування суспільно корисних робіт до невиконаних рішень суду по стягненню аліментів, щодо реєстрації народження в пологовому будинку, щодо видачі довіреності, щодо внесення змін до актового запису про шлюб, щодо порядку винесення постанов про тимчасові обмеження у праві, щодо оформлення спадщини за заповітом, щодо видачі повторно документа про народження, щодо реєстрації шлюбу з громадянином Польщі, щодо зміни прізвища та по батькові, щодо сплати аліментів, щодо одержання права на власність, щодо реєстрації шлюбу громадянкою Італії, щодо аліментів на дитину, щодо видачі повторно свідоцтва про смерть, щодо реєстрації місця проживання новонародженої дитини, щодо видачі повторного свідоцтва про шлюб. Роздано 25 буклетів, листівок та інформаційних видань.

Жителі Теребовлянського району звернулися із питаннями щодо посвідчення довіреності на транспортний засіб, щодо спадкування житлового будинку та земельних ділянок, щодо прийняття спадщини за заповітом, щодо прийняття спадщини за заповітом, щодо посвідчення договору дарування земельної ділянки, щодо посвідчення довіреності на розпорядження майном, щодо прийняття спадщини за законом, щодо посвідчення довіреності на транспортний засіб, щодо засвідчення вірності копії, щодо посвідчення довіреності на розпорядження майном. Роздано 15 листівок і 27 примірників інформаційних видань.

У м. Тернополі, по вулиці Князя Острозького, жителі міста звернулися із питаннями щодо продовження строку подачі виконавчого листа до виконання, щодо стягнення згідно виконавчого листа пред’явленого одразу в бухгалтерію на стягнення з заробітної плати боржника, щодо зменшення відсотку стягнення з пенсії по інвалідності, щодо обчислення виконавчого збору по аліментах, щодо скасування пені за несплату аліментів, щодо стягнення аліментів, щодо пред’явлення виконавчого листа до відділу ДВС якщо боржник сплачує систематично самостійно аліменти, щодо порядку продажу арештованого майна, щодо сплати виконавчого збору у випадку мирової угоди, щодо оплати за оцінку майна і з кого вона стягується, щодо складання заповіту з умовою, щодо прийняття спадщини за законом, щодо права на відмови від прийняття спадщини, щодо укладення шлюбного договору, щодо складання секретного заповіту, щодо посвідчення довіреності з правом передоручення, щодо заповідального відказу, щодо спадкування права на вклад у банку. Під час проведення консультацій роздано 27 буклетів, 20 листівок та 23 примірники інформаційних видань.

У м. Тернополі, по вулиці Київській, жителі міста звернулися із питаннями щодо максимального розміру стягнення заборгованості з пенсії боржника органами державної виконавчої служби, щодо часу протягом якого діє довідка про наявність заборгованості понад шість місяців, щодо оплати штрафу до відкриття виконавчого провадження чи потрібно сплачувати виконавчий збір, щодо стягнення аліментів якщо за боржником зареєстровано майна, щодо пропущення строку прийняття спадщини, щодо документів для припинення діяльності громадської організації, щодо часу спільної сумісної власності. Під час проведення консультацій роздано 15 буклетів, листівок та 18 примірників інформаційних видань.

Жителі Чортківського району звернулися із питаннями щодо реєстрації смерті за рішенням суду про встановлення факту смерті, щодо реєстрації шлюбу за добу, щодо розміру відрахувань із доходів боржника, щодо складання заяви окремого провадження до суду, щодо розірвання шлюбу під час вагітності, щодо реєстрації шлюбу з неповнолітньою, щодо виконання рішення немайнового характеру, щодо проставлення апостиля на свідоцтві про народження, щодо поновлення актового запису про смерть із зони проведення ООС, щодо представництва в суді, щодо оформлення заяви про сімейний стан, щодо реєстрації народження іншою особою, щодо складання позовної заяви до суду, щодо реєстру боржників зі сплати аліментів, щодо отримання фотокопії з метричної книги, щодо позбавлення батьківських прав, щодо арешту автомобіля, щодо перенесення дати державної реєстрації шлюбу, щодо отримання повторно свідоцтва про смерть, щодо отримання втраченого свідоцтва про смерть родичів, щодо анулювання актового запису про народження, щодо отримання повторно свідоцтва про народження у разі втрати попереднього, щодо розірвання шлюбу за довіреністю, щодо звільнення від слати державного мита, щодо розірвання шлюбу з іноземцем, щодо накладення арешту на спільне сумісне майно, щодо обмеження права виїзду за кордон, щодо поновлення актового запису про шлюб, щодо зміни прізвища дитині. Роздано 307 листівок.

Жителі Шумського району звернулися із питаннями щодо порядку зняття з реєстрації місця проживання, щодо порядку зняття арешту з майна боржника, щодо порядку державної реєстрації смерті, щодо порядку нарахування і сплати адміністративного збору, щодо порядку нарахування і виплати аліментів на дітей, щодо порядку посвідчення договорів відчуження нежитлового приміщення, яке належить юридичній особі, щодо порядку отримання повторного свідоцтва про смерть, щодо порядку оформлення спадщини для жителів сільської місцевості, щодо порядку отримання повторного свідоцтва про шлюб, щодо посвідчення довіреності на розпорядження майном. Роздано 21 буклет, 15 листівок та 26 примірників інформаційних видань.