Skip to main content
img-fdfb89edc27380fab7c3cd410ae9ec97-v

Впродовж тижня в області працювало 19 мобільних інформаційних пунктів

02 – 05 січня 2019 року у районних центрах Тернопільської області та м. Тернополі на Театральній площі, вул. Князя Острозького та вул. Київська за участю керівництва Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, працівників районних відділів державної виконавчої служби, державної реєстрації актів цивільного стану та державних нотаріальних контор Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, місцевих центрів та бюро правової допомоги проведено консультування громадян у рамках Загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Під час зустрічі з громадськістю працівники органів юстиції ознайомлювали місцевих жителів про другий пакет законодавчих ініціатив Мін’юсту #ЧужихДітейНеБуває, який набрав чинності 29 серпня 2018 року, а також зі створенням мобільних інформаційних пунктів у населених пунктах Тернопільської області з питань правового інформування населення, дією при Тернопільській обласній державній адміністрації оперативного штабу, покликаного боротися зі спробами рейдерських захоплень земель та зібраного урожаю та про напрямки роботи управління юстиції, про он-лайн сервіси, пріоритети діяльності Міністерства юстиції, впровадження ініціатив Мін’юсту на території області та інформаційних кампаній Міністерства юстиції .

Також громадянам надано 243 консультації, роз’яснення чинного законодавства при роботі мобільних інформаційних пунктів, а саме:

Жителі Бережанського району звернулися з питаннями щодо нарахування аліментів, щодо сплати виконавчого збору, щодо виконання рішення суду, щодо реєстрації шлюбу, щодо внесення виправлення до свідоцтва про народження, щодо порядку реєстрації в органах ДРАЦС, щодо надання безоплатної правової допомоги. Роздано 35 буклетів, листівок та інформаційних видань.

Жителі Борщівського району звернулися із питаннями щодо винесення штрафу за несплату аліментів, щодо порядку видачі довідки про отримання аліментів, щодо порядку винесення постанови про обмеження у праві виїзду закордон, щодо видачі витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян, щодо реєстрації шлюбу, щодо апостилювання документів, щодо надання безоплатної правової допомоги, щодо порядку видачі довідки про отримання аліментів, щодо реєстрації шлюбу за добу, щодо внесення змін до актового запису, щодо видачі повторно свідоцтв. Роздано 33 буклети, листівки та інформаційні видання.

Жителі Бучацького району звернулися із питаннями щодо порядку реєстрації шлюбу з іноземцем, щодо подачі заяви про визнання батьківства, щодо отримання повторного свідоцтва про народження, щодо отримання повторного свідоцтва про шлюб, щодо сплати боргу по аліментах, щодо оформлення спадщини, щодо оформлення договору дарування. Роздано 20 листівок та 25 примірників інформаційних видань.

Жителі Гусятинського району звернулися із питаннями щодо видачі повторного свідоцтва про народження, щодо видачі повторних документів, щодо прийняття спадщини, щодо складання заповіту, щодо успадкування земельної ділянки, щодо оформлення спадкових прав на житловий будинок у судовому порядку, щодо порядку збільшення розмірів аліментів, щодо сплати аліментів. Роздано 20 буклетів, 18 листівок та 20 примірник інформаційних видань.

Жителі Заліщицького району звернулися із питаннями щодо отримання свідоцтва про державну реєстрацію шлюбу, щодо порядку державної  реєстрації розірвання шлюбу, щодо сплати заборгованості ПАТ КБ «Приватбанку», щодо порядку сплати аліментів, щодо порядку погашення заборгованості по аліментах, щодо сплати заборгованості по виконавчому провадженні, щодо порядку погашення заборгованості та зняття обмеження у праві виїзду за кордон, щодо сплати штрафу в користь держави за порушення ПДР. Роздано 18 буклетів, 12 листівок і 25 примірників інформаційних видань.

Жителі Збаразького району звернулися із питаннями щодо порядку вилучення  відомостей з Єдиного реєстру боржників, щодо звернення стягнення на доходи боржника, щодо зупинення вчинення виконавчих дій, щодо черговості задоволення вимог стягувачів у разі недостатності стягнутої суми, щодо оформлення спадщини, щодо посвідчення договору купівлі-продажу, щодо посвідчення довіреностей та інших правочинів, щодо вчинення виконавчих написів, щодо порядку зміни імені, щодо порядку подання заяви про визнання батьківства, щодо подання заяви про державну реєстрацію розірвання шлюбу на підставі рішення суду, щодо порядку реєстрації  народження дитини в пологовому будинку. Роздано 40 буклетів, 40 листівок та 50 примірників інформаційних видань.

Жителі Зборівського району звернулися із питаннями щодо поновлення актового запису про народження, щодо повторної видачі свідоцтва про розірвання шлюбу, щодо витягу про державну реєстрацію народження, щодо доповнення актового запису про розірвання шлюбу, щодо продовження терміну для прийняття спадщини, щодо примусового стягнення аліментів, щодо притягнення до кримінальної відповідальності за несплату аліментів, щодо спадкування земельної ділянки після смерті батька, щодо порядку зняття арешту з майна, щодо арешту, стягнення та зупинення операцій по рахунках. Роздано 15 буклетів, 20 листівок та 28 примірників інформаційних видань.

Жителі Козівського району звернулися із питаннями щодо оплати аліментів, щодо одержання пенсії, щодо поділу майна, щодо повторної видачі свідоцтва про народження, щодо реєстрації автомобіля на іноземних номерах, щодо отримання  довідки по аліментах, щодо перерахування пенсії. Роздано 10 листівок та 10 примірників інформаційних видань.

Жителі Кременецького району звернулися із питаннями щодо виїзду із дитиною за кордон без згоди батька, щодо порядку обмеження у праві виїзду за кордон у разі наявної заборгованості, щодо розміру судового збору при звернені до суду, щодо стягнення з орендної плати за земельну ділянку, щодо порядку розірвання шлюбу, щодо поновлення на роботі за рішенням суду, щодо порядку зняття арешту з рухомого майна боржника, щодо притягнення до відповідальності за несплату аліментів. Роздано 27 буклетів, 28 листівок та 30 примірників інформаційних видань.

Жителі Лановецького району звернулися із питаннями щодо видачі свідоцтва про право на спадщину за заповітом, щодо звернення стягнення з заробітної плати боржника, щодо порядку розірвання шлюбу за наявності неповнолітніх дітей, щодо посилення відповідальності за несплату аліментів, щодо позбавлення батьківських прав, щодо видачі дубліката заповіту, щодо апостилювання нотаріальних документів, щодо розміру аліментів на дитину, щодо визнання батьківства. Роздано 19 буклетів, 12 листівок та 20 примірників інформаційних видань.

Жителі Монастириського району звернулися із питаннями щодо порядку укладення договору дарування, щодо видачі повторного свідоцтва, щодо стягнення аліментів, щодо порядку вивезення неповнолітньої дитини закордон, щодо реєстрації шлюбу за добу. Роздано 15 листівок та 20 примірників інформаційних видань.

Жителі Підволочиського району звернулися із питаннями щодо стягнення виконавчого збору, щодо позбавлення боржника права не надавати згоду на виїзд дитини за кордон, щодо оформлення заповіту в органах місцевого самоврядування, щодо оформлення договору оренди землі, щодо реєстрації шлюбу за добу, щодо реалізації конфіскованого майна, щодо попереднього запису на прийом до відділів ДРАЦС через Онлайн-будинок юстиції, щодо справи про зміну імені, щодо оплати боргу та інших платежів у виконавчому провадженні он-лайн, щодо стягнення аліментів, щодо оформлення спадщини, щодо державної реєстрації шлюбу з іноземцем, щодо реєстрації місця проживання дитини, щодо апостилювання документів. Роздано 28 буклетів та листівок.

Жителі Підгаєцького району звернулися із питаннями щодо реєстрації народження дитини, щодо видачі повторного свідоцтва, щодо реєстрації шлюбу за добу, щодо прийняття спадщини, щодо застосування суспільно корисних робіт до невиконаних рішень суду по стягненню аліментів, щодо реєстрації народження в пологовому, щодо видачі довіреності, щодо внесення змін до актового запису про шлюб, щодо порядку винесення постанов про тимчасові обмеження у праві, щодо оформлення спадщини за заповітом, щодо видачі повторно документа про народження, щодо реєстрації шлюбу з громадянином Польщі, щодо зміни прізвища та по батькові, щодо сплати аліментів, щодо одержання права на власність, щодо видачі повторно свідоцтва про народження, щодо реєстрації шлюбу громадянкою Італії, щодо виплати аліментів на дитину, щодо видачі повторно свідоцтва про смерть, щодо реєстрації місця проживання новонародженої дитини, щодо видачі повторного свідоцтва про шлюб. Роздано 26 буклетів, листівок та інформаційних видань.

Жителі Теребовлянського району звернулися із питаннями щодо апостилювання документів, щодо внесення змін в актовий запис про народження дитини, щодо зміни прізвища малолітньої дитини, щодо термінів реєстрації шлюбу, щодо порядку реєстрації місця проживання дитини, щодо реєстрації народження дитини в пологовому будинку, щодо посвідчення договору купівлі-продажу нерухомого майна, щодо посвідчення довіреності на представлення інтересів для ведення спадкової справи, щодо порядку отримання спадщини, щодо спадкування земельної ділянки за заповітом, щодо розстрочки сплати штрафу та виконавчого збору, щодо розмірів штрафу за адміністративним позовом, щодо процедури притягнення до кримінальної відповідальності особи, яка ухиляється від сплати аліментів. Роздано 19 листівок і 38 примірників інформаційних видань.

У м. Тернополі, по вулиці Князя Острозького, жителі міста звернулися із питаннями щодо складання секретного заповіту, щодо укладення договору довічного утримання, щодо проставлення апостилю на документах, щодо спадкування нежилих приміщень, щодо скасування та зміни заповіту, щодо посвідчення договору купівлі-продажу земельної ділянки, щодо посвідчення довіреності на представлення інтересів в суді, щодо видачі свідоцтва про право на спадщину на ім’я малолітньої особи, щодо посвідчення факту, що громадянин є живим, щодо посвідчення договору про поділ спадкового майна, щодо розірвання шлюбу, щодо реєстрація шлюбу за добу, щодо апостилювання документів, щодо видачі повторного свідоцтва, щодо стягнення аліментів, якщо боржник перебуває у місцях позбавлення волі, щодо наслідків ухилення боржника від сплати аліментів, щодо порядку розірвання шлюбу до досягнення дитиною 1 року, щодо не виплати заробітної плати більше трьох місяців, щодо підстав позбавлення батьківських прав, щодо оформлення довіреності, щодо термін для оскарження постанови патрульної поліції, щодо стягнення за рішенням суду коштів у боржника, щодо виконання рішення судів про поновлення на роботі, щодо процедура відмови від спадщини. Під час проведення консультацій роздано 27 буклетів, 25 листівок та 56 примірників інформаційних видань.

У м. Тернополі, по вулиці Київській, жителі міста звернулися із питаннями щодо санкцій які застосовуються до злісних неплатників аліментів, щодо порядку укладення договору дарування земельної ділянки, щодо звернення стягнення на майно яке у заставі у іншої особи, щодо проставлення апостилю державним нотаріусом, щодо пред’явлення виконавчого документа до виконання у орган державної виконавчої служби за місцем знаходження нерухомого майна боржника, щодо оплати штрафу до відкриття виконавчого провадження, щодо отримання свідоцтва про народження у пологовому будинку, щодо переліку документів для припинення діяльності юридичної особи. Під час проведення консультацій роздано 18 буклетів, листівок та 29 примірників інформаційних видань.

Жителі Чортківського району звернулися із питаннями щодо реєстру боржників зі сплати аліментів, щодо реєстрації шлюбу за добу, щодо розміру відрахувань із доходів боржника, щодо складання заяви окремого провадження до суду, щодо розірвання шлюбу під час вагітності, щодо реєстрація шлюбу з неповнолітньою, щодо виконання рішення немайнового характеру, щодо проставлення апостиля на рішенні суду, щодо поновлення актового запису про смерть із зони проведення ООС, щодо представництва в суді, щодо оформлення заяви про сімейний стан, щодо реєстрації народження іншою особою, щодо складання позовної заяви до суду, щодо отримання фотокопії з метричної книги, щодо позбавлення батьківських прав, щодо арешту автомобіля, щодо перенесення дати державної реєстрації шлюбу, щодо отримання повторно свідоцтва про смерть, щодо отримання втраченого свідоцтва про смерть родичів, щодо анулювання актового запису про народження, щодо отримання повторно свідоцтва про народження у разі втрати попереднього, щодо розірвання шлюбу за довіреністю, щодо звільнення від слати державного мита, щодо розірвання шлюбу з іноземцем, щодо накладення арешту на спільне сумісне майно, щодо обмеження права виїзду за кордон, щодо поновлення актового запису про шлюб, щодо виправлення місця народження дитини. Роздано 236 листівок.

Жителі Шумського району звернулися із питаннями щодо порядку державної реєстрації шлюбу, щодо порядку зміни прізвища дитини, щодо порядку отримання повторного свідоцтва, щодо порядку отримання додаткової відпустки, щодо порядку зміни паспорта громадянина України, щодо порядку стягнення аліментів, щодо порядку внесення змін до трудової книжки, щодо порядку виготовлення паспорта громадянина України для дитини, щодо порядку реєстрації місця проживання дитини, щодо порядку виконання рішення суду. Роздано 11 буклетів, 15 листівок та 30 примірників інформаційних видань.