Skip to main content
dsc_0560

Відбулась робоча зустріч нотаріусів та державних реєстраторів Тернопільської області

06 лютого 2019 року відбулась робоча зустріч нотаріусів та державних реєстраторів Тернопільської області під керівництвом начальника Головного територіального управління юстиції Едуарда Кольцова, першого заступника начальника головного територіального управління юстиції Тетяни Вовк, за участю начальника відділу з питань нотаріату Наталії Марщівської та начальника Управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей Тернопільської обласної державної адміністрації Ігоря Кульчицького.

На даному заході обговорено зміни у законодавстві у зв’язку із набранням чинності Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо підлеглості релігійних організацій та процедури державної реєстрації релігійних організацій зі статусом юридичної особи №2673-VIII. Метою, яких є забезпечення представників релігійної громади правом визначати її підлеглість у канонічних і організаційних питаннях будь-яким діючим в Україні та за її межами релігійним центрам (управлінням) , а також правом на вільну зміну цієї підлеглості.

Окрім того, Тетяна Вовк звернула увагу на те, що Законом забороняється до завершення процедури зміни підлеглості у канонічних і організаційних вчиняти будь-які дії, наслідком яких може стати відчуження майна релігійної організації, зокрема його продаж, обмін, застава, встановлення іпотеки. Безоплатна передача у власність та управління інших осіб.