Skip to main content
image-0-02-04-5a59bee6aaf123ba71757fd9ce119f46dd16e0bb91645e9b3e9edd149467156b-v

Проведено бесіду «Як виявити булінг?» для батьків

Працівниками Бережанського міжрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області проведено бесіду «Як виявити булінг?» для батьків у Бережанській центральній районній бібліотеці ім.Т.Шевченка.

Щоб побачити булінг у дії, варто розуміти, що є так звані зовнішні ознаки булінгу і психологічні. У дитини може бути понищене шкільне приладдя чи будь-які особисті речі, розірвана чи брудна одежа тощо. Коли, до прикладу, школяр відмовляється йти в школу без причини, прикидається хворим, різко починає погано вчитися чи коли в дитини мало або взагалі немає друзів – це можливі психологічні ознаки булінгу. Також варто звертати увагу на настрій і поведінку після школи: якщо дитина неодноразово повертається додому заплаканою, роздратованою чи сумною і не проявляє бажання розмовляти з батьками, потрібно подумати про те, чи не стала ваша дитина жертвою шкільного булінгу.

Наприкінці бесіди присутнім роздано, буклети, листівки та Інформаційні видання Міністерства юстиції України «Юстиція відкрита для людей».

#СтопБулінг #НіЦькуванню #ЗупинимоБулінгРазом

#ЯМП!