Skip to main content
52838922_302433870455872_4232511560913780736_n

Проведено захід для представників об’єднаних територіальних громад області

В рамках реалізації Загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області провели правоосвітній захід для представників об’єднаних територіальних громад області, Тернопільської обласної ради та служби у справах дітей Тернопільської обласної державної адміністрації, підчас якого розповіли про громадських радників.

Якщо Вам небайдужий розвиток Вашої громади, Ви розумієте її проблеми, прагнете змін і готові докладати зусиль на допомогу громаді, запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі і долучитися до команди громадських радників!

Громадські радники розуміють правові проблеми та перенаправляють до компетентної інституції або надають правову інформацію, яка допоможе людині самостійно розв’язати свою проблему.

Громадські радники – це люди, які не мають юридичної освіти, але пройшли спеціальне навчання, спрямоване на правову допомогу жителям місцевої громади у найбільш типових для них питаннях.

Детальніше про громадських радників:  https://cutt.ly/pCkYN

У команді громадських радників Ви пройдете спеціалізоване навчання з кваліфікованими тренерами, знайдете підтримку однодумців з усієї України, дізнаєтесь та навчитесь як можна ефективно спрямувати свої зусилля на якісні зміни в житті громади. Ми пропонуємо навчання з різних питань: безпека, децентралізація, інформаційна та фінансова грамотність, робота державних інститутів, залучення ресурсів, реалізація прав на освіту, охорону здоров’я та інших.

Участь у навчанні відбувається на конкурсній основі*. За результатами конкурсу відібрані учасники і учасниці будуть запрошені на навчання, яке проходитиме в три етапи, кожен по три дні з проміжком в місяць між ними.

Для жителів Північного регіону (Сумська, Київська, Чернігівська, Житомирська, Хмельницька, Вінницька області) навчання почнеться у квітні.

Для жителів Південного регіону (Дніпропетровська, Кіровоградська, Запорізька, Черкаська області) навчання почнеться у травні.

Для жителів Західного регіону (Львівська, Івано-Франківська, Тернопільська, Волинська, Закарпатська, Чернівецька, Рівненська області) навчання почнеться у червні.

Для жителів Південного та Східного регіонів відбір та навчання плануються на осінь 2019 року.

Участь в усіх етапах навчальної програми обов’язкова! За умови успішного проходження всіх етапів навчання випускники отримають свідоцтво. Навчання відбувається на безоплатній основі. Організатори забезпечують проживання, харчування та відшкодування транспортних витрат, а також прагнуть створити доступне середовище для всіх.

Щоб стати громадським радником і взяти участь у конкурсі, необхідно зареєструватися за посиланням  https://cutt.ly/1CpE8

Кінцевий термін подачі заявок:

– для жителів Київської, Житомирської, Чернігівської, Хмельницької та Черкаської  областей – заявки приймаються до 26 березня 2019 року

– для жителів Дніпропетровської, Донецької, Кіровоградської, Запорізької областей  – заявки приймаються до 15 квітня 2019 року

– для жителів Львівської, Тернопільської, Рівненської, Івано-Франківської, Закарпатської, Волинської та Чернівецької областей – заявки приймаються до 13 травня 2019 року

З інформацією про громадських радників можна ознайомитися на сайті http://pravo.minjust.gov.ua/

Учасникам заходу роздані інформаційні матеріали та плакати.