Skip to main content
img-aeba0160feeb740565325ffeb83f4332-v

Проведено уроки «Скажи булінгу «НІ»» для учнів Свидівської ЗОШ, Мухавської ЗОШ та Ягільницької ЗОШ Чортківського району

11.02.2019 Працівниками Чортківського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області та Чортківського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області проведено уроки «Скажи булінгу «НІ»» для учнів 8-9 класів у Ягільницькій загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів, Мухавській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів та Свидівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів.

Учнів інформували про явище булінгу та його види, відповідальність за вчинення булінгу, можливі механізми реагування на випадки агресивної поведінки і захист постраждалих осіб. Розповіли підліткам про те, що булінг може швидко перерости у злочин. А кримінальна відповідальність за особливо тяжкі злочини наступає з 14 років.

Школярі також отримали від працівників юстиції інформаційні матеріали, в яких міститься інформація про булінг та алгоритм дій для батьків, чиї діти стали жертвами цькування, або ж самі вчиняють насилля щодо інших дітей. Звернули увагу учнів, що у буклетах, які вони отримали, міститься контактний телефон Єдиного контакт-центру правової допомоги: 0 800 213 103 (цілодобово і безкоштовно в межах України). За цим телефоном батьки та діти зможуть отримати юридичну консультацію. А для отримання психологічної допомоги слід звертатися на Національну дитячу «гарячу лінію» за номером 116-111.

Наприкінці бесіди дітям роздано, буклети, листівки та Інформаційні видання Міністерства юстиції України «Юстиція відкрита для людей».

#СтопБулінг #НіЦькуванню #ЗупинимоБулінгРазом

#ЯМП!