Skip to main content
6

У Тернопільській спеціалізовані школі №7 проведено урок «Ні цькуванню! Зупинимо булінг разом»

07.02.2019 у Тернопільській спеціалізовані школі I-III ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов відбувся правоосвітній захід в рамках реалізації Загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Працівники Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області для учнів 4 класу провели урок на тему «Ні цькуванню! Зупинимо булінг разом».

Булінг може проявлятись у вигляді психологічного тиску (образи, приниження, погрози, ігнорування тощо) та фізичних знущань (удари, поштовхи, принизливий фізичний контакт, побиття та інше). Не рідко фізичний і психологічний тиск об’єднуються.

Від булінгу страждають і агресори, і жертви. Всі вони переживають емоційні проблеми, не вміють будувати стосунки з людьми, мають проблеми психо-емоційного розвитку. Вони потребуватимуть підтримки дорослих, які б допомогли їм розвинути здорові відношення з людьми не лише у школі, але й протягом усього їх подальшого життя.

Навіть поодинокий випадок булінгу залишає глибокий емоційний слід, що робить проблему найпоширенішою причиною звернень до дитячого психолога.

Наприкінці бесіди учням роздано розмальовки, буклети, листівки та Інформаційні видання Міністерства юстиції України «Юстиція відкрита для людей».

#СтопБулінг #НіЦькуванню #ЗупинимоБулінгРазом

#ЯМП!