Skip to main content
51741907_302895676957521_7509136686488485888_n

У ТСШ №29 проведено урок «БУЛИТИ НЕ КРУТО!»

13.02.2019 у Тернопільській спеціалізовані школі І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов відбулися правоосвітні заходи в рамках реалізації Загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Працівники Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області для учнів 4-А та 4-Б класів провели два уроки поспіть на тему «БУЛИТИ НЕ КРУТО!»

В більшості випадків батькам та друзям буває дуже складно зрозуміти, що їх діти чи товариші стали жертвами булінгу, адже зазвичай вони нікому не розказують про свою проблему. Більшість жертв булінгу – це сором’язливі діти, які бояться говорити про свої хвилювання. Але завжди можна придивитися до зовнішніх ознак та поведінки дитини.

Такій дитині надсилають електронні листи та повідомлення з погрозами, публікують образливий контент на її сторінках в соціальних мережах. Часто іграшки та особисті речі поламані та зіпсовані, її одяг, зошити та підручники бувають брудні та розірвані, можна побачити синці і подряпини на тілі або жувальну гумку в волоссі.

Дітям було роз’яснено, які види булінгу існують і як діяти в ситуації, якщо ви стали жертвою чи свідком цього явища. Також учням розповіли про новий закон щодо протидії булінгу, яким вперше закріплено поняття булінгу (цькування) та відповідальність за його вчинення.

Сподіваємось, що після заходу діти стануть відкритішими і розумітимуть важливість дружніх стосунків і доброзичливого відношення до оточуючих.

Наприкінці бесіди учням роздано розмальовки, буклети, листівки та Інформаційні видання Міністерства юстиції України «Юстиція відкрита для людей».

#СтопБулінг #НіЦькуванню #ЗупинимоБулінгРазом

#ЯМП!