Skip to main content
dsc_0067

Відбулося навчання з працівниками органів державної виконавчої служби області за участю працівників правоохоронних органів

13.03.2019 в Головному територіальному управлінні юстиції у Тернопільській області відбулося семінарське навчання з працівниками органів державної виконавчої служби області за участю працівників правоохоронних органів.

У проведені заходу взяли участь Ярослав Корс – співробітник відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю УСБУ в Тернопільській області, Богдан Салюк – слідчий СУ ГУНП в Тернопільській області та заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області з питань державної виконавчої служби – начальник Управління державної виконавчої служби Андрій Хічій.

Семінарське заняття проведено для усіх державних виконавців відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області,

Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області, відповідно до покладених на нього завдань, через управління державної виконавчої служби, забезпечує контроль за роботою структурних підрозділів.

З метою запобігання корупційним та пов’язаних з корупцією правопорушенням в діяльності працівників органів державної виконавчої служби проведено вивчення положень законодавства у сфері запобігання корупції та передбачену Кримінальним кодексом України відповідальність за корупційні злочин. Керівників відділів зобов’язано щоп’ятниці запровадити у відділах державної виконавчої служби проведення семінарських занять з виконавцями на яких опрацьовувати корупційні ризики у виконавчому провадженні та вжиття заходів по запобіганню таких правопорушень, забезпечення дотримання виконавцями Закону України «Про виконавче провадження».

Керівників відділів державної виконавчої  служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області зобов’язано забезпечити дотримання державними виконавцями вимог Закону України «Про запобігання корупції».