Skip to main content
dsc_0086

Сьогодні, 13 березня 2019 року відбувся семінар – навчання з державними та приватними нотаріусами Тернопільської області

Захід проведено за участю начальника Головного територіального управління юстиції Едуарда Кольцова, першого заступника начальника головного територіального управління юстиції Тетяни Вовк, начальника відділу з питань нотаріату Наталії Марщівської та працівників відділу з питань нотаріату.

На даному заході, Тетяна Вовк зупинилась на виконанні нотаріусами області наказу головного територіального управління юстиції щодо виїздів нотаріусів у віддалені населені пункти протягом першого кварталу 2019 року та довела до відома присутніх, що вже розроблений графік виїздів нотаріусів на другий квартал 2019 року.

Окрім того, Наталія Марщівська зупинилась на підсумках діяльності органів нотаріату області за 2018 рік та завдання щодо подальшого вдосконалення їх діяльності.

Також, розглянули першочергові заходи в разі виявлення нотаріусами незаконного втручання сторонніх осіб до доступу до Єдиних та Державних реєстрів, держателем, яких є Міністерство юстиції України та стан дотримання нотаріусами області виконавської дисципліни.