Skip to main content
52849943_620945991664004_3772553355587485696_n

Управлінням ДВС проведено засідання постійно діючої робочої групи з питань погашення заборгованості в інтересах Пенсійного фонду України та ДФС

У Головному управлінні Пенсійного фонду України в Тернопільській області відбулося чергове засідання спільної робочої групи з органами виконавчої та фіскальної служб області за участю заступника начальника управління – начальника відділу організації та контролю за виконанням рішень управління ДВС Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Юрія Коваля, заступника начальника управління погашення боргу ДФС у Тернопільській області Петра Марущака та першого заступника начальника Головного управління ПФУ в Тернопільській області Алли Якубовської.

На засіданні заслухано керівників Тернопільського міського та Тернопільського районного відділів ДВС Головного територіального управління юстиції.

Під час спільної наради обговорили проблемні питання, які виникають в ході здійснення виконавчих дій, перспективи виконання виконавчих документів по конкретних боржниках. Розглянули питання щодо вжиття невідкладних заходів щодо погашення заборгованості з ЄСВ та платежів до Пенсійного фонду. Наголошено, що на виконані в органах ДВС області знаходяться 2877 виконавчих документів органів Пенсійного фонду на суму 51,1 млн. грн. та зі сплати єдиного соціального внеску, переданих на виконання органами ДФС на суму 37,4 млн. грн. В результаті вжитих заходів з початку року надійшло 38,9 тис. грн. платежів до Пенсійного фонду та 2,3 млн. грн. єдиного внеску. За результатами засідання прийняли протокольне доручення з конкретними завданнями по виконанню виконавчих документів на користь органів Пенсійного фонду області та Державної фіскальної служби.