Skip to main content
55500716_370040983841260_6832445558003597312_n

Вручення документів особам ромської національності

У рамках Спільної всеукраїнської правопросвітницької кампанія «Відповідальне батьківство» та загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники Підгаєцького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області вручили свідоцтво про народження батькам маленької Софійки, які ідентифікують себе представниками ромського походження.

Працівники юстиції активно співпрацюють з представниками ромської спільноти для визначення проблем та перешкод пов’язаних із видачею документів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

Представники ромської національності продовжують залишатися однією з найбільш вразливих соціальних груп в Україні, тому питання інтеграції ромської національної меншини в українське суспільство є нагальним на сьогодні.

Також активно проводиться роз’яснювальна робота серед осіб, що ідентифікують себе, як представники ромської національної меншини. Все частіше дані громадяни звертаються до відділу ДРАЦС з питання отримання повторних документів, так як первинні документи загублені або є в неналежному стані.

#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО!

#ЯМП!