Skip to main content
dsc_0895

Відбулося консультування громадян на театральній площі міста Тернополя

11 квітня 2019 року у м. Тернополі на театральній площі за участю керівників та працівників головного територіального управління юстиції провів консультування громадян у рамках Загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

В рамках проекту проводиться інформування населення та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав громадян за найбільш актуальними напрямами, а також перехожих ознайомлювали із   правопросвітницькою кампанією  #Відповідальне батьківство та інших інформаційних кампаній Міністерства юстиції.

В Україні діє єдиний номер з надання безоплатної правової допомоги – 0-800-213-103 та єдиний багатоканальний телефонний номер call-центру Міністерства юстиції України – 044 364 23 93. Зателефонувавши за ним, Ви зможете уточнити актуальну інформацію щодо осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, змін в законодавчій базі стосовно її надання, актуальні адреси та контакти центрів у всіх регіонах України. Ця телефонна лінія працює цілодобово.

#БПД

#ЯМП!