Skip to main content
56922900_1466694876805521_6422940664215896064_n

Проведено робочі зустрічі з працівниками ЦНАПів, державними реєстраторами та представниками центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

10 квітня 2019 року відповідно до Плану заходів щодо надання організаційно-методичної допомоги центрам надання адміністративних послуг та державним реєстраторам Тернопільської області, затвердженого заступником голови – керівником апарату Тернопільської обласної державної адміністрації Вонсом І.В. 09 січня 2019 року, працівниками Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області проведено виїзні робочі зустрічі із працівниками Центрів надання адміністративних послуг (далі – ЦНАП) та державними реєстраторами Збаразького та Кременецького районів.

Окрім того, проведено робочу зустріч із представниками Кременецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Під час зустрічей адміністраторам ЦНАПів Збаразької, Кременецької районних державних адміністрацій та Кременецької міської ради, а також працівникам Кременецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги роз’яснено особливості прийому та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань, нерухомості та бізнесу.

Державним реєстраторам надано методичні рекомендації щодо проведення реєстраційних дій у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, а також речових прав на нерухоме майно. Звернуто увагу на правильність формування та зберігання реєстраційних справ відповідно до Порядку формування та зберігання реєстраційних справ, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 18.11.2016 №3267/5.

Адміністраторам роздано буклети «Я маю право на якісні адміністративні послуги». У буклеті міститься корисна інформація про те, чому отримувати послуги в #ЦНАП – це зручно та швидко, а також ознайомили із   правопросвітницько. Кампанією #ЯМаюПравоГолосу .