Skip to main content
60899188_1335640966574405_120628872382251008_n

Проведено правоосвітній захід у школі № 7 на тему «Запобігання насильству над дітьми»

В рамках Тижня правових знань з нагоди відзначення Міжнародного дня сім’ї та реалізації Загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області провели у Тернопільській спеціалізованій школі І-ІІІ  ступенів № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов правоосвітній захід з нагоди Міжнародного дня сім’ї для учнів 6 класу на тему: «Запобігання насильству над дітьми».

Насильство – це дія, спрямована проти волі людини із застосуванням фізичної сили, влади, погроз. Кожен з нас у своєму житті стикався з проявом насильства. Але не варто забувати, що насильство від насильства дуже відрізняється,  відрізняється формою, ступенем травмування, віком дитини і частотою повторення (чи був це одиничний випадок, чи систематично повторювався). За родом своєї діяльності доводиться мати справу з ситуацією, коли насильство над дитиною залишає невиправний  слід в її особистості та руйнує психіку. Така дитина не в змозі стати зрілою людиною, а це значить, не може взяти відповідальність за себе, створити сім’ю, знайти себе.

Учням школи роздано інформаційні буклети «15 травня – Міжнародний день сім’ї», «Як протидіяти домашньому насильству?» та Інформаційні видання Міністерства юстиції України «Юстиція відкрита для людей».

#ЯМАЮПРАВО!

#МіжнароднийДеньСім’ї

#ТернопільськаЮстиція