Skip to main content
60066372_334908563888449_548340660818673664_n

У ТЗОШ №26 імені Д. Заплітного проведено урок «Насильство в сім’ї»

В рамках Тижня правових знань з нагоди відзначення Міжнародного дня сім’ї та реалізації Загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провідний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Вікторія Рейда провела два уроки поспіль для учнів 6 та 7 класів Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №26 імені Дмитра Заплітного на тему «Насильство в сім’ї».

Насильство в сім’ї є актуальною проблемою сьогодення. На жаль, необхідно констатувати, що сім’я як осередок суспільства, без підтримки держави та її інституцій, не завжди спроможна виконувати свої головні функції, зокрема щодо забезпечення належного добробуту та виховання дітей.

Слід відзначити, що в Україні з часу прийняття законодавчих актів, які регулюють відносини в сімейному середовищі, завдяки зусиллям органів державної та місцевої влади, ряду громадських організацій ужито заходів, які посприяли суттєвим змінам у ставленні суспільства до проблеми домашнього насильства, становленню системи реабілітації осіб, які від нього постраждали, посиленню захисту дітей від насильства у сім’ї та ін.

Школярам роздано буклети «15 травня – Міжнародний день сім’ї», які з нагоди свята розробили працівники головного територіального управління юстиції, Інформаційні видання Міністерства юстиції України «Юстиція відкрита для людей», буклети та листівки.

#ЯМАЮПРАВО!

#МіжнароднийДеньСім’ї

ернопільськаЮстиція