Skip to main content
dsc_0754

Андрій Хічій відзвітував про результати роботи територіальних органів державної виконавчої служби області у першому півріччі 2019 року

Заступник начальника управління  з питань державної виконавчої служби – начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Андрій Хічій відзвітував про результати роботи територіальних органів державної виконавчої служби області у першому півріччі 2019 року.

Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області стало більш відкритим, ефективним та продовжує вживати заходи, визначені чинним законодавством, які спрямовані на повне фактичне виконання рішень. Свідченням цього є зростання показників роботи ДВС та підвищення довіри до виконавчої служби.

Велику увагу у 2019 році приділили вирішенню таких важливих і соціально чутливих питань як стягнення заборгованості зі сплати аліментів та заробітної плати.

«Завдяки закону #ЧужихДітейНеБуває, який вступив у силу 6 лютого 2018 року, 7304 дітей області відчули реальну допомогу держави. Майже 41 мільйон гривень аліментів стягнули державні виконавці за півроку. Для порівняння, за аналогічний період минулого року було стягнуто 34 мільйони гривень. Ці цифри свідчать про те, що закон реально працює і допомагає захищати порушені економічні права найменших українців», – наголосив Андрій Хічій.

Крім того, 2807 осіб внесли до реєстру боржників зі сплати аліментів. Державні виконавці винесли приблизно по 2500 постанов про обмеження боржників у правах виїзду за кордон, керування автомобілем, полювання та користування зброєю. 65 осіб виконують суспільно корисні роботи, ще 98 осіб такий вид адмінвідальності вже відбули, стягувачам перераховано майже 240 тисяч гривень для погашення боргу по аліментах.

«Іншим важливим напрямком роботи Управління є питання ліквідації заборгованостей з виплати заробітної плати та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами. За 6 місяців цього року нам вдалося погасити понад 736 тисяч гривень заборгованості, завдяки чому 36 працівників по 127 виконавчих документах нарешті отримали зароблені ними кошти», – підкреслив Андрій Хічій.

За 6 місяців 2019 року фактично виконано 9 245 виконавчих документів (45,1%), стягнуто коштів на суму близько 63 мільйони гривень. До бюджету стягнуто 14,5 мільйони гривень. Стягнуто виконавчого збору на суму 4 810 079 гривень.

За 6 місяців 2019 року передано на реалізацію майна на 56 827 174 гривень, реалізовано – на 7 982 148 гривень.

#ДВС_діє

#ТернопільськаЮстиція