Skip to main content
dsc_0820

Працівники юстиції розповіли тернополянам про ініціативу #ЧеснаПлатіжка

Нещодавно Уряд своєю постановою визначив максимальний розмір тарифів на послуги з постачання теплової енергії та гарячої води для населення міст обласного значення. Нововведення наберуть чинності з початку опалювального сезону 2019/20 року.

В рамках ініціативи #ЧеснаПлатіжка фахівці Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області разом з працівниками системи безоплатної правової допомоги 11 липня 2019 року провели інформування громадян. Мешканцям та гостям міста Тернопіль розповіли, у скільки обходитимуться населенню теплопостачання та гаряча вода в наступному опалювальному сезоні та роз’яснили, як самостійно, за допомогою онлайн калькулятора на сайті Мін’юсту, дізнатись, скільки коштів вдасться зекономити в порівнянні з тарифами, які діють зараз.

Додамо, щоб отримати консультації та роз’яснення щодо кампанії #ЧеснаПлатіжка, можна також звернутися до єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги за номером 0 (800) 213 103, цілодобово та безкоштовно в межах України. Юридичну консультацію та правовий захист ви також можете отримати у центрах та бюро надання правової допомоги по всій країні.

#ЧеснаПлатіжка

#ТернопільськаЮстиція