Skip to main content
img-92c8a400d967dd8ea97a9cc0ac766f86-v

Для учнів шкіл Борщівського району провели тематичні уроки «Я МАЮ ПРАВО!»

З метою формування в дітей вмінь відстоювати свої права, адже кожна дитина є громадянином держави і має право на захист, у навчальних закладах Борщівщини працівники районних відділів ДВС, ДРАЦС та Борщівського бюро правової допомоги провели уроки «Я МАЮ ПРАВО!». Заняття відбулися майже в половині шкіл району.  Діти в інтерактивній формі, за допомогою ігор та практичних вправ, вивчали власні права та можливості їх захисту у разі порушення.

Під час зустрічей вчителів та школярів інформували про способи реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», розповсюджували тематичні листівки та буклети: «Дотримуйтесь правил Інтернет-безпеки», «Знай свої права та вчися володіти ними», «Час перебування дітей у розважальних закладах або закладах громадського харчування у нічний час», «Особливості цивільно-правової відповідальності неповнолітніх», «Адміністративна відповідальність неповнолітніх», «Кримінальна відповідальність неповнолітніх», підготовані працівниками Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області. Також учні переглядали відеоролики про права дітей.

Такі заходи допомагають виховувати дітей та підлітків у дусі поваги до закону та формувати позитивний образ права як державного інституту.

#УрокЯМП2019

#ТернопільськаЮстиція