Skip to main content
dsc_0829

Фахівці Тернопільської юстиції приєдналися до Форуму нових можливостей «Natus vincere»

Форум нових можливостей «Natus vincere», спрямований на школярів та студентів, відбувся у Тернополі 9 жовтня. Для молоді підготували майстер-класи, воркшопи, ярмарок вакансій, тренінги. Також, серед іншого, гості дійства отримали можливість більше дізнатися про молодіжні ініціативи у Тернополі та новітні професії.

Приєдналися до Форуму і фахівці Тернопільської юстиції. Зокрема, учні шкіл Зборівського району та студенти групи ПРз-31 юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету мали нагоду більше дізнатися про діяльність органів та установ юстиції та про реалізацію кампаній Загальнонаціонального правопросвітницького проєкту «Я МАЮ ПРАВО!» під час тематичного тренінгу.

Крім того, під час роботи дискусійних платформ Форуму фахівці ознайомили школярів та студентів із ініціативами та правопросвітницькими кампаніями Мін’юсту, роботою структурних підрозділів Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області. Також учасники дійства могли перевірити свої знання в галузі права за допомогою тематичних тестів, а також – отримати можливість пройти практику або стажування у Тернопільській юстиції.

#ЯМАЮПРАВО!

#ЮстиціяВідкритаДляЛюдей

#ТернопільськаЮстиція